آسفالت راه روستایی قلی کندی به منگاوی

در هفته دولت انجام شد: افتتاح زیر سازی و آسفالت راه روستایی قلی کندی به منگاوی با حضور فرماندار شهرستان همدان و جمعی از مسئولین این شهرستان راه روستایی قلی کندی به منگاوی به بهره برداری رسید. به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، مهندس محمد دهقان رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان همدان نیز بیان داشت: زیر سازی و آسفالت راه روستایی قلی کندی به منگاوی در سال 90 شروع و درمسیری به طول 5/2 کیلومتر با عرض زیر سازی 7 متر و آسفالت 5/5 متر جهت رفاه حال ساکنین روستا توسط اداره کل راه و شهرسازی استان انجام و در هفته دولت مورد بهره برداری قرار گرفت.
حسن قهرمانی مطلق در آئین افتتاح زیرسازی و آسفالت راه روستایی قلی کندی به منگاوی بیان داشت: روستای قلی کندی دارای 22 خانوار جمعیت بوده و آسفالت آن با هزینه ای بالغ بر 500 میلیون تومان افتتاح می شود.
فرماندار شهرستان همدان خاطر نشان ساخت: در هفته دولت 24 کیلومتر راه روستایی در استان به بهره برداری خواهد رسید که راه های روستایی آق دره ، قبچاق شورین و قهاوند- کمیجان از جمله آن خواهند بود.
وی تصریح کرد: با افتتاح این 24 کیلومتر دسترسی جمعیت روستایی به راه آسفالته در استان همدان به بیش از 94 درصد خواهد رسید.
وی اعلام کرد: با افتخار می توانیم اعلام کنیم تمامی روستاهای بالای 50 خانوار در سطح استان دارای راه روستایی آسفالته هستند که این نشان از توجه ویژه دولت خدمتگذار به مناطق روستایی و محروم است.
قهرمانی مطلق ادامه داد: امروز شاهد افتتاح راه آسفالته برای روستایی با جمعیت 29 خانوار هستیم که این نشان دهنده این موضوع است که مسئولین مرتبط وظیفه خود را به خوبی انجام داده اند.
وی اظهار داشت: در مجموع پنج میلیارد و 150 میلیون تومان برای اجرای پروژه های مرتبط با راههای روستایی در هفته دولت هزینه شده است.

منبع: روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان
/ 0 نظر / 26 بازدید