افتتاح طرح مخابراتی در روستا

 

 

 

 

 

 

 

رئیس شرکت مخابرات شهرستان ملایر از افتتاح هم‌زمان 15 طرح مخابراتی در دهه فجر خبر داد.

 

محمدرضا تاجوک امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: هم‌زمان با دهه مبارک فجر ده‌ها طرح و پروژه در شهرستان ملایر افتتاح می‌شود که شرکت مخابرات شهرستان ملایر نیز افتتاح طرح‌های مخابراتی را در راستای خدمات‌رسانی بهتر به مردم در این ایام دارد.

وی از افتتاح 15 طرح مخابراتی در دهه فجر در ملایر خبر داد و افزود: برای این تعداد طرح 475 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

رئیس شرکت مخابرات شهرستان ملایر این طرح‌ها را شامل، افتتاح کافوی نوری بلوار بعثت شهر ملایر با ظرفیت 2 هزار شماره و هم‌زمان کافوی نوری شهرک امام رضا(ع) و کافوی نوری روستای شیرین‌آباد عنوان کرد و گفت: برای این سه طرح 220 میلیون تومان هزینه شده است.

وی همچنین از افتتاح هم‌زمان 2 هزار و 488 پورت اینترنت پر سرعت در سطح شهرستان ملایر خبر داد و تصریح کرد: این طرح‌ها نیز شامل، مرکز ولی عصر شهر ملایر، سامن و روستاهای انوج، توجغاز، حسین‌آباد ناظم، مهرآباد، عشاق، علوی، کرتیل‌آباد و منگاوی خواهد بود.

تاجوک اعتبار هزینه شده برای این طرح‌ها را نیز 255 میلیون تومان اعلام کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر همه نقاط شهری و روستایی شهرستان ملایر از نعمت تلفن ثابت بهره‌مند هستند، گفت: درحال حاضر در شهرستان ملایر واگذاری تلفن ثابت به روز انجام می‌گیرد.

رئیس شرکت مخابرات ملایر یادآور شد: در حال حاضر وضعیت اینترنت نیز در شهرستان ملایر، در شهرها، شهرک‌های صنعتی و بیش از 95 درصد نقاط دارای تلفن ثابت سیمی مطلوب است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از نظر پوشش تلفن همراه نیز 99 درصد از نقاط شهرستان با کیفیت مطلوب زیر پوشش قرار دارد.

/ 0 نظر / 74 بازدید